Aikataulussa
Perillä: Hyllie 08.59
SKANE Tåg 1039
Göteborg C
Seuraa reaaliajassa SKANE Tåg 1039 (Göteborg C - ) aikataulua.
Mikä on junan SKANE Tåg 1039 reitti?
Junan SKANE Tåg 1039 reitti on Göteborg C.
Minkä tyyppinen juna SKANE Tåg 1039 on?
SKANE Tåg 1039 on Tåg-juna.
Onko juna SKANE Tåg 1039 yleensä ajoissa?
Viime aikoina juna SKANE Tåg 1039 on ollut ajoissa 67 % matkoista ja peruttu 2 kertaa 26 liikennöintipäivästä.
SKANE Tåg 1039
Täsmällisyyshistoria
Täsmällisyys
Keskimääräinen myöhästyminen
Päivittäinen keskimääräinen myöhästyminen
Minuutteja suhteessa aikatauluun