Vain aikataulu
Seuraava asema: Helsingborg C 08.51
Perillä: Ystad 10.44
SKANE Tåg 1713
Helsingborg C → Ystad
Seuraa reaaliajassa SKANE Tåg 1713 (Helsingborg C - Ystad) aikataulua.
Mikä on junan SKANE Tåg 1713 reitti?
Junan SKANE Tåg 1713 reitti on Helsingborg C - Ystad.
Kuinka pitkä on junan SKANE Tåg 1713 matka-aika?
Junan SKANE Tåg 1713 aikataulun mukainen matka-aika on noin tunti 53 minuuttia.
Minkä tyyppinen juna SKANE Tåg 1713 on?
SKANE Tåg 1713 on Tåg-juna.
Onko juna SKANE Tåg 1713 yleensä ajoissa?
Viime aikoina juna SKANE Tåg 1713 on ollut ajoissa 96 % matkoista ja peruttu 0 kertaa 26 liikennöintipäivästä.
SKANE Tåg 1713
Täsmällisyyshistoria
Täsmällisyys
Keskimääräinen myöhästyminen
Päivittäinen keskimääräinen myöhästyminen
Minuutteja suhteessa aikatauluun