RV Tåg 18939
Kristinehamn → Charlottenberg
Seuraa reaaliajassa RV Tåg 18939 (Kristinehamn - Charlottenberg) aikataulua.
Mikä on junan RV Tåg 18939 reitti?
Junan RV Tåg 18939 reitti on Kristinehamn - Charlottenberg.
Kuinka pitkä on junan RV Tåg 18939 matka-aika?
Junan RV Tåg 18939 aikataulun mukainen matka-aika on noin tunti 53 minuuttia.
Minkä tyyppinen juna RV Tåg 18939 on?
RV Tåg 18939 on Tåg-juna.
Onko juna RV Tåg 18939 yleensä ajoissa?
Viimeisen 30 vuorokauden aikana juna RV Tåg 18939 on ollut ajoissa 0 % matkoista ja peruttu 0 kertaa 1 liikennöintipäivästä.
RV Tåg 18939
Täsmällisyyshistoria
Täsmällisyys
Keskimääräinen myöhästyminen
Päivittäinen keskimääräinen myöhästyminen
Minuutteja suhteessa aikatauluun