Vain aikataulu
Seuraava asema: Östertälje 01.30Perillä: Uppsala C 02.04
SLL Pendeltåg 2288
Östertälje → Uppsala C
Seuraa reaaliajassa SLL Pendeltåg 2288 (Östertälje - Uppsala C) aikataulua.
Mikä on junan SLL Pendeltåg 2288 reitti?
Junan SLL Pendeltåg 2288 reitti on Östertälje - Uppsala C.
Kuinka pitkä on junan SLL Pendeltåg 2288 matka-aika?
Junan SLL Pendeltåg 2288 aikataulun mukainen matka-aika on noin tunti 34 minuuttia.
Minkä tyyppinen juna SLL Pendeltåg 2288 on?
SLL Pendeltåg 2288 on Pendeltåg-juna.
Onko juna SLL Pendeltåg 2288 yleensä ajoissa?
Viime aikoina juna SLL Pendeltåg 2288 on ollut ajoissa 100 % matkoista ja peruttu 0 kertaa 8 liikennöintipäivästä.
SLL Pendeltåg 2288
Täsmällisyyshistoria
Täsmällisyys
Keskimääräinen myöhästyminen
Päivittäinen keskimääräinen myöhästyminen
Minuutteja suhteessa aikatauluun