JLT Tåg 28877
Linköping C → Västervik
Seuraa reaaliajassa JLT Tåg 28877 (Linköping C - Västervik) aikataulua.
Mikä on junan JLT Tåg 28877 reitti?
Junan JLT Tåg 28877 reitti on Linköping C - Västervik.
Minkä tyyppinen juna JLT Tåg 28877 on?
JLT Tåg 28877 on Tåg-juna.
Onko juna JLT Tåg 28877 yleensä ajoissa?
Viimeisen 30 vuorokauden aikana juna JLT Tåg 28877 on ollut ajoissa 100 % matkoista ja peruttu 0 kertaa 8 liikennöintipäivästä.
JLT Tåg 28877
Täsmällisyyshistoria
Täsmällisyys
Keskimääräinen myöhästyminen
Päivittäinen keskimääräinen myöhästyminen
Minuutteja suhteessa aikatauluun