TÅGAB Tåg 7047

Stockholm C → Kristinehamn

Seuraa reaaliajassa TÅGAB Tåg 7047 (Stockholm C - Kristinehamn) aikataulua.

Mikä on junan TÅGAB Tåg 7047 reitti?

Junan TÅGAB Tåg 7047 reitti on Stockholm C - Kristinehamn.

Kuinka pitkä on junan TÅGAB Tåg 7047 matka-aika?

Junan TÅGAB Tåg 7047 aikataulun mukainen matka-aika on noin 2 tuntia 50 minuuttia.

Minkä tyyppinen juna TÅGAB Tåg 7047 on?

TÅGAB Tåg 7047 on Tåg-juna.

Onko juna TÅGAB Tåg 7047 yleensä ajoissa?

Viimeisen 30 vuorokauden aikana juna TÅGAB Tåg 7047 on ollut ajoissa 0 % matkoista ja peruttu 0 kertaa 1 liikennöintipäivästä.

TÅGAB Tåg 7047

Täsmällisyyshistoria

Täsmällisyys

Keskimääräinen myöhästyminen

Päivittäinen keskimääräinen myöhästyminen

Minuutteja suhteessa aikatauluun

Päiväkohtainen historia

Junat kartallaJunat kartalla