Vain aikataulu

Seuraava asema: Sundsvall C 04.54

NORRT Tåg 7500

Sundsvall C → Storlien

Seuraa reaaliajassa NORRT Tåg 7500 (Sundsvall C - Storlien) aikataulua.

Kysy tästä junasta Claudelta tai ChatGPT:ltä

Mikä on junan NORRT Tåg 7500 reitti?

Junan NORRT Tåg 7500 reitti on Sundsvall C - Storlien.

Kuinka pitkä on junan NORRT Tåg 7500 matka-aika?

Junan NORRT Tåg 7500 aikataulun mukainen matka-aika on noin 4 tuntia 23 minuuttia.

Minkä tyyppinen juna NORRT Tåg 7500 on?

NORRT Tåg 7500 on Tåg-juna.

Onko juna NORRT Tåg 7500 yleensä ajoissa?

Viime aikoina juna NORRT Tåg 7500 on ollut ajoissa 40 % matkoista ja peruttu 5 kertaa 25 liikennöintipäivästä.

NORRT Tåg 7500

Täsmällisyyshistoria

Täsmällisyys

Keskimääräinen myöhästyminen

Päivittäinen keskimääräinen myöhästyminen

Minuutteja suhteessa aikatauluun

Päiväkohtainen historia

Junat kartallaJunat kartalla