JLT Buss 77655

Värnamo C → Alvesta

Seuraa reaaliajassa JLT Buss 77655 (Värnamo C - Alvesta) aikataulua.

Mikä on junan JLT Buss 77655 reitti?

Junan JLT Buss 77655 reitti on Värnamo C - Alvesta.

Kuinka pitkä on junan JLT Buss 77655 matka-aika?

Junan JLT Buss 77655 aikataulun mukainen matka-aika on noin tunti 8 minuuttia.

Minkä tyyppinen juna JLT Buss 77655 on?

JLT Buss 77655 on Buss-juna.

Täsmällisyyshistoria ei ole saatavilla tälle junalle.

Junat kartallaJunat kartalla