Vain aikataulu
Seuraava asema: Månsarp 14.37Perillä: Jönköping C 15.15
JLT Buss 77688
Månsarp → Jönköping C
Seuraa reaaliajassa JLT Buss 77688 (Månsarp - Jönköping C) aikataulua.
Mikä on junan JLT Buss 77688 reitti?
Junan JLT Buss 77688 reitti on Månsarp - Jönköping C.
Kuinka pitkä on junan JLT Buss 77688 matka-aika?
Junan JLT Buss 77688 aikataulun mukainen matka-aika on noin 38 minuuttia.
Minkä tyyppinen juna JLT Buss 77688 on?
JLT Buss 77688 on Buss-juna.
Täsmällisyyshistoria ei ole saatavilla tälle junalle.